O autorze
Zakładki:
Coś więcej o nas
Nasi przyjaciele

Kategorie: Wszystkie | BOOK&PRESS | FOTO | Ilustr. | KOMIX | Logotypy | PLAKATY itp. | WEBDESIGN | _INNE
RSS
środa, 06 stycznia 2010
Piotr Pławner i Jacek Maksymiuk - Koncert

Projekt szaty graficznej  - plakatu , programu  i zaproszenia - dla koncertu na skrzypce i fortepian w wykonaniu Piotra Pławnera oraz Jacka Maksymiuka, z okazji XXVI Dni Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim. Koncert odbył się 11 listopada 2009 roku.

Plakat Piotr Pławner i Jacek Maksymiuk 3J-Studio

Program - Piotr Pławner i Jacek Maksymiuk 3J-StudioZaproszenie - Piotr Pławner i Jacek Maksymiuk 3J-Studio

 

środa, 07 października 2009
Tomasz Wojtaś - recital chopinowski

Plakat - program - zaproszenie.
Szata graficzna opracowana dla jednego z koncertów XXVI Dni Karola Lipińskiego, recitalu chopinowskiego Tomasza Wojtasia. Materiały powstały na zlecenie Radzyńskiego Towarzystawa Muzycznego.

Punktem wyjścia dla projektów stały się dwa nazwiska - klucze. Chopin i Wojtaś. Pierwszy jako największy i najlepiej rozpoznawalny pianista i kompozytor polski. Drugi jako osoba o nazwisku szczególnie rozpoznawalnym w Radzyniu Podlaskim. Materiały stały się doskonałym pretekstem do zabawy literniczej i próby zestawienia niezbadanych przez nas jeszcze zestawień kolorystycznych. Drukarnia stanęła na wysokości zadania!

Zaproszenie
PlakatProgrm [PDF - 1,5 MB]

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilustacje do kursu dla IMM w Warszawie

Zestaw kilkudziesięciu ilustracji wykonanych dla Instytutu Maszyn Matematycznych, na potrzeby kursu e-learningowego na temat przedsiębiorczości. Założeniem zlecenia było stworzenie tzw. 'clipartów', do wszystkich zleceniodawca przygotował scenariusze. Obrazki powstawały na bazie fotografii, kolaży i wyobraźni. Wykonane zostały przy użyciu tabletu graficznego w przeciągu około 3 tygodni.

IlustracjaIlustracjaIlustracja

IlustracjaIlustracjaIlustracja

IlustracjaIlustracjaIlustracja

Przedstawiamy wybrane prace spośród blisko czterdziestu powstałych.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19